- Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei -

Forum Internetowe
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:18

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09 sty 2012, 23:07 
Ostatnio na allegro zakupiłem sobie w promocyjnej cenie 1 zł fajny wskaźnik końca pociągu kolei niemieckich. Sprzedający jest z Przecławia i likwiduje sporą kolekcję zdjęć elektrowozów EU07, ET22 oraz EZT EN57. Zdjęcia pochodzą z lat 1994 wzwyż, i były robione głównie na stacjach w Szczecinie i Gryfinie, jednak znajdą się wyjątki jak Kostrzyn, Poznań, Kutno, Warszawa, Piła i Zakopane (możliwe, że coś pominąłem). Fotki są w formacie 9x13 oraz 10x15. Cena za 1 zdjęcie to 1 zł za format 9x13 i 2 zł za 10x15. Uważam, iż jest to okazja, gdyż jako stowarzyszenie możemy stworzyć ładną kolekcję kilku historycznych fotek pokasowanych już "siódemek", "byków", czy "kibli", lub tych, które jeszcze jeżdżą w tragicznym stanie, a zdjęcie upamiętni ich czas świetności. Jeśli wśród kolejowych zapaleńców zrzeszonych na tym forum znajdzie się jakiś pasjonat archiwalnych fotografii taboru PKP, z pewnością będzie to dla niego ekstra uczta. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv, gdyż posiadam całą listę zdjęć i będę ją mógł wysłać na maila, gdyż na forum rozszerzenie xls jest zablokowane.


Na górę
   
Post: 10 sty 2012, 19:50 
Tego jest kilka stron. Jeśli chcesz to ci podrzuce na maila, to byś z tym pokombinował, żeby na forum było ogólnodostępne.


Na górę
   
Post: 11 sty 2012, 0:23 
Offline

Rejestracja: 22 mar 2009, 13:43
Posty: 1629
Lokalizacja: Dolice
To ja też poproszę na majla, jeśli to mozliwe. A jakieś koszty?

_________________
wmac27 - Maciej
Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei
http://www.zkmk.org


Na górę
Post: 11 sty 2012, 18:50 
Koszta są podane w pierwszym poście. Poprosze o adres mailowy:)


Na górę
   
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl