- Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei -

Forum Internetowe
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:04

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 22 kwie 2015, 16:51 
Offline

Rejestracja: 22 mar 2009, 13:43
Posty: 1629
Lokalizacja: Dolice
Wypowiedziałem sie na FTT. W sumie to nie wiem po co, bo przecież tam wszyscy wszystko wiedzą i robią najlepiej. Wkurzyło mnie to narzekanie na sklep "Świat Modeli" Kupują tam na potegę i narzekają ile wlezie. Nie wytrzymałem i napisałem co o tym myślę. No i obraziłem gościa porównując go do masochisty. Cytaty poniżej.

"Witek M. napisał/a:
Ja zupełnie was nie rozumiem. Wiadomo jak ten sklep pracuje, a wy z jakąś masochistyczną przyjemnością musicie tam robić zakupy. Po co?"

wmac27 napisał:
Spróbuj zrozumieć jednak masochistę, wtedy wszystko będzie jasne. Gdzie oni wtedy będą robić zakupy? Dodatkowo żadnych powodów do narzekań.
A tak na marginesie. Jest jeszcze jeden sklep dla masochistów.



wmac27 napisał/a:
"Spróbuj zrozumieć jednak masochistę, wtedy wszystko będzie jasne. Gdzie oni wtedy będą robić zakupy? Dodatkowo żadnych powodów do narzekań."

Slawek77
Masz jakiś problem ze sobą ?
W tym momencie mnie obraziłeś i pewnie reszta ludzie w tym temacie.
Napisałbym ci coś więcej, lecz nie będę się poniżał do twojego stopnia
.

Chyba sie wypisze z tego FTT. Tam albo giełda albo takie pierdoły jak wyżej. A jak się zdarzy jakiś problem to pytanie typu czy tu jest pętla na tym schemacie. Ostanio chyba nic poważnego nie poruszali.
W sumie to się cieszę, bo mogło się skończyć pojedynkiem. A tu już w tym wieku nie to oko i nie ta ręka. ;)

_________________
wmac27 - Maciej
Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei
http://www.zkmk.org


Na górę
Post: 22 kwie 2015, 17:09 
Offline

Rejestracja: 19 kwie 2012, 19:23
Posty: 623
Czytałem. Fakt, coraz bardziej wpisy traktowane są jako okazja pokazania swojej poniekąd ''mądrości''
Zaglądam tam, nawet często. Ostatnio nawet bardzo ''owocnie'' 8-)

_________________
Dariusz


Na górę
Post: 22 kwie 2015, 17:10 
Offline
ZKMK

Rejestracja: 05 wrz 2014, 12:50
Posty: 159
Widziałem Twoją wypowiedź i tamta odpowiedź mnie zamurowała. Bo jak inaczej nazwać kogoś kto specjalnie się męczy, chociaż ma wybór? Faktycznie widzę dyskusje są na niezbyt wygórowanym poziomie, ostatnia dość obszerna już rozmowa na temat czy w dziale giełda mają być podane sugerowane ceny w ogłoszeniu trochę mnie rozbawiła.
Często zauważyłem totalnie niepotrzebnie schodzą z tematu i dopóki to pasuje adminom to nic z tym nie robią, a nawet sami się udzielają (chodzi mi tu głównie o kolejnej dość długiej, bezsensownej pogadance w dziale giełda, który z założenia powinien służyć tylko do wystawiania ogłoszeń, a oni offtopują czy ta lokomotywa to z zestawu czy jakiś biały kruk sprzedawany osobno).
Natomiast jak ktoś pyta o coś konkretnego, to albo nie dostaje odpowiedzi, albo po bardzo długim czasie, albo zostanie mu wytknięte po co zadaje to pytanie jak odpowiedź można znaleźć w wielu miejscach.
Założyłem tam konto niedawno i jeszcze nie przeszperałem całej zawartości która by mnie interesowała, do tego czasu może się tam poprawi.

_________________
Radosław Jawny


Na górę
Post: 22 kwie 2015, 19:30 
Offline

Rejestracja: 14 kwie 2013, 21:04
Posty: 898
Ja już od dawna się tam nie udzielam, bo i po co. Szanuję i podziwiam kilka osób z tego forum, ale od paru lat jego poziom drastycznie spada i większość osób które naprawdę coś wiedzą, odsuwa się coraz bardziej w cień, ustępując miejsca takim "wszechwiedzącym" co w życiu jeszcze nic nie zbudowali. Poziom wypowiedzi czasem wręcz poraża i często zamiast się czegoś pożytecznego, czyta się tylko wypowiedzi pseudo fachowców... Dla porównania na takim Modelworku, gość za taki odzew dostał by już bilet w jedna stronę bez możliwości powrotu, chyba że publicznie by Ciebie przeprosił, wtedy skończyło by się na "żółtej kartce".


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl