- Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei -

Forum Internetowe
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:11

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Giełda FTT
Post: 10 cze 2015, 16:17 
Offline

Rejestracja: 19 kwie 2012, 19:23
Posty: 623
Napiszę to tu, bo na FTT Artur mniej sprawiedliwy nie dał mi szansy odpowiedzieć.
Miała być to odpowiedź na jedną z odpowiedzi w moim temacie na FTT http://forumtt.pl/viewtopic.php?p=132749#132749
Z pewnością do Artura to dojdzie i przemyśli tę sprawę.

Za wulgaryzmy i inne cięższe przewinienia forumowicze dostawali 1, max 2 punkty. Fakt, moja wina. Nie miałem jednak na celu nikogo poniżyć, obrazić, pobić czy wyłudzić.
Ale to już zostawiam do sumienia Arturowi. Jego forum, jego wolne zasady-jak widać

''Witam ponownie.

Zgadza się, Artur ma rację. Testowo i z pełną świadomością zamieściłem swoje ogłoszenie. Sorki wicy, nie miałem na celu wspólnej zabawy, wypożyczenia itp. lokomotywy, choć tak to zostało skonstruowane.
Głównie interesowała mnie czujność ''wszechmogących'', jak i chęć sprzedaży.

Artur, nie miej więc mi tego za złe ;) Z pewnością liczyłeś na takie pojawianie się ofert.
Pozrawiam''


Mam jedynie nadzieję, że tu za to nikt mnie nie ukarze tak surowo, jak Artur na FTT.
Może nie udzielałem się na FTT regularnie, ale brak możliwości choćby odpowiedzenia za swój grzech to świństwo.

Pozdrawiam, Darek

_________________
Dariusz


Na górę
 Tytuł: Re: Giełda FTT
Post: 10 cze 2015, 19:56 
Offline

Rejestracja: 15 kwie 2013, 20:38
Posty: 231
Wstawiałem się za Ciebie, ale posłużyłeś za przykład.
Na pewno bez winy nie jestem, bo nie zawsze wszystko spełniało wymóg, ale też i dlatego nigdy nikogo nie karałem za podobne bo bym miał wyrzuty. Posiłkowałem się linkami do jednej najsłuszniejszej strony gdzie było spełnione wszystko, stronę samego admina, nie sklepów jak sobie tego życzył, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto Ci znajdzie błąd. Gdyby na takiej uwadze się skończyło to ok, ale na obrażanie siebie i innych nie mogłem pozwolić.
Następnie: gdyby każdy umiał korzystać z "mojej TT" to mielibyśmy wgląd w to co mają inni i przez pw moglibyśmy się wymieniać, czy handlować i dział giełda służyłby do sprzedania wózka, wanienki, czy pluszaków, komu by to przeszkadzało? Kiedyś właśnie tak funkcjonowało FTT. Od czasu powstania firm i akcji kupowania, produkowania itp. reszta jak by zamarła. Wpływ na to miały też kradzieże w Czechach, ale chyba każdy z nas ma jakieś ubezpieczenia i adresów tu nie podaje.
Tak więc obecnie dwadzieścia kilka osób jątrzy temat, z których tylko pięć coś pokazało ze swego zbioru, czyli jaki wniosek? Albo są to handlarze których szlag trafia, albo są to upierdliwcy jakich i w polityce na co dzień nam nie brakuje.
Proszę tego nie kopiować na FTT, bo mam serdecznie dość kilku narwańców, by nie rzec id....tów.
To tyle na temat awantury na FTT.


Na górę
 Tytuł: Re: Giełda FTT
Post: 10 cze 2015, 22:49 
Offline

Rejestracja: 19 kwie 2012, 19:23
Posty: 623
Mariusz, wszystko było by OK, gdyby nie blokada konta.
Lubię sobie pogadać, pożartować jak każdy. Dostał bym 2 punkty kary, gra. Zobaczyłem krechę, której się spodziewałem(pisałem o tym wyżej), ale nie tak długiej.
Szanuję Artura za to co robi, ale tu przesadził. Czy ja komuś jakąś krzywdę zrobiłem? Wypisuję komuś jakieś wulgaryzmy? Odgrażam się za to na pw? Czy tu używam obraźliwych słów?
NIE!!!
Więc co? Co ja jestem? Królik doświadczalny, który dla przykładu dostaje blokadę?
Mariusz, opamiętajcie się w tym co robicie!
Przykro mi, ale nie za to, że mi to zrobiliście, ale że takie macie nastawienie.

_________________
Dariusz


Na górę
 Tytuł: Re: Giełda FTT
Post: 11 cze 2015, 10:10 
Offline

Rejestracja: 14 kwie 2013, 21:04
Posty: 898
Nie mam nic do giełdy na FTT i jaj zasad działania, bo sam czasem z niej korzystam (zresztą byłem chyba jedną z ostatnich osób które kupiły coś za jej pośrednictwem zanim została zablokowana), podobnie jak umieszczaniu ogłoszeń w "mojej TT". Po prostu zanim cos kupię sprawdzam cenny gdzie tylko się da i porównuję czy ta na FTT jest dla mnie korzystna czy nie... Jednak "ban" który dostał Darek pokazał, że admin i moderatorzy tego forum uważają się za lepszych od innych i karzą tylko "wybranych", a to już mi się nie podoba... Fakt, w końcu Mariusz ukarał się sam, co można uznać za honorowe zachowanie z jego strony (za to masz ode mnie brawa) , ale Darek został ukarany surowiej przez admina, który w sprawie Mariusza nie zrobił nic, pomimo że ten już po akcji z Darkiem, napisał wprost w "mojej TT" że wszystkie jego modele są na sprzedaż (czyli de facto popełnił identyczne "wykroczenie"). Osobiście do Mariusza nic nie mam, zresztą sam kupiłem od niego ostatnio szutrówkę, ale nie podoba mi się takie nierówne traktowanie innych. Zresztą kilka osób dostało ostrzeżenia od Kilkujadka za pyskówkę z nim, chociaż on sam obraża ludzi swoimi wypowiedziami i też się nic z tym nie robi... Podzieliłem się oczywiście swoimi uwagami również z Arturem i sądząc po jego dzisiejszej reakcji zapewne nie byłem sam...


Na górę
 Tytuł: Re: Giełda FTT
Post: 11 cze 2015, 11:18 
Offline

Rejestracja: 19 kwie 2012, 19:23
Posty: 623
Podziękowałem kolegom z FTT na shoutboxie (bo tylko tam mogłem wyrazić swoje uczucia) za to,że się ujęli za moja krzywdę, dziękuję również tu.
Powyżej Mariusz ujawnił, że zostałem ukarany ''dla przykładu''. Hmm...może dobrze, że tak się stało...pokazało to całe wnętrze tych, z którymi się kolegujemy, czasem nawet przyjaźnimy...na kogo możemy liczyć...
Dobra, kończę, bo znów coś mi się wymknie spod kontroli...czas myśleć o wycieczce ;)
Pozdrawiam

_________________
Dariusz


Na górę
 Tytuł: Re: Giełda FTT
Post: 11 cze 2015, 11:27 
Offline

Rejestracja: 15 kwie 2013, 20:38
Posty: 231
Hm....mam Ci przywieść te wagony :?:


Na górę
 Tytuł: Re: Giełda FTT
Post: 11 cze 2015, 11:42 
Offline

Rejestracja: 14 kwie 2013, 21:04
Posty: 898
Tak przy okazji wagonów i jutrzejszej wycieczki, to Darku pamiętaj o mnie, bo mamy niedokończony interes ;) ... A wagonu od Mariusza spodziewam się dziś, be "emonitoring" PP twierdzi że paczka się zbliża.


Na górę
 Tytuł: Re: Giełda FTT
Post: 11 cze 2015, 11:44 
Offline

Rejestracja: 19 kwie 2012, 19:23
Posty: 623
Cytuj:
Hm....mam Ci przywieść te wagony :?:
Mariusz, to są zaległości do odrobienia z Twojej strony sprzed ''chaosu'', czyli legalnie. Czekam więc na Twoją wizytę z utęsknieniem ;)
Dlaczego zadałeś to pytanie-nie wiem. Przecież nasze relacje pozostają bez zmian- przynajmniej tak jest w moim mniemaniu.
Czyli do zobaczenia ;)

_________________
Dariusz


Na górę
 Tytuł: Re: Giełda FTT
Post: 11 cze 2015, 11:46 
Offline

Rejestracja: 19 kwie 2012, 19:23
Posty: 623
Cytuj:
Tak przy okazji wagonów i jutrzejszej wycieczki, to Darku pamiętaj o mnie, bo mamy niedokończony interes ;) ... A wagonu od Mariusza spodziewam się dziś, be "emonitoring" PP twierdzi że paczka się zbliża.
Tak teraz kursuję między domem a działką, ale pamiętam (węglarka i platforma z zestawu IV DR) ;)

_________________
Dariusz


Na górę
 Tytuł: Re: Giełda FTT
Post: 11 cze 2015, 12:50 
Offline

Rejestracja: 14 kwie 2013, 21:04
Posty: 898
Miała być szutrówka, ale jak byś się chciał wymienić również na platformę, to coś współczesnego mógłbym Tobie zaproponować w tej materii 8-)


Na górę
 Tytuł: Re: Giełda FTT
Post: 11 cze 2015, 12:59 
Offline

Rejestracja: 15 kwie 2013, 20:38
Posty: 231
Obawiałem się że obraziłeś się na mnie :oops:
Przejrzyjcie moje zbiory i przytulcie coś do siebie. Mam ambitne plany zakupowe.
Do tego sklepu ciężko się dodzwonić.


Na górę
 Tytuł: Re: Giełda FTT
Post: 11 cze 2015, 13:44 
Offline

Rejestracja: 14 kwie 2013, 21:04
Posty: 898
Mariusz, ja już przejrzałem i zakupiłem to co mnie interesowało w Twoich zbiorach ;) A że był to tylko jeden wagon, to już nic nie poradzę. Poprostu interesuję mnie tylko tabor DR w IV epoce, a tylko tego nie miałem z tego co pokazałeś 8-)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl